Šicí stroje JK Šicí stroje JK

Gritzner Tipmatic 1035 DFT

Prodej - servis šicích strojů Mimoň » Prodej » Gritzner » Gritzner Tipmatic 1035 DFT

602 172 580
info@sicistroje-jk.cz

Cena: 14290 Kč

Šicí stroj Gritzner Tipmatic 1035 je mechanický robustní šicí stroj pro domácnost. Tento německý šicí stroj Tipmatic 1035 s kvalitní a prověřenou konstrukcí má propracovaný systém zabudovaného horního podávání látky DFT, které zaručuje rovnoměrné podávání látky i ve více vrstvách. Šicí stroj Gritzner Tipmatic 1035 nabízí 57 typů stehů, dlouhé a úzké volné rameno i polohování jehly vpravo či vlevo. Kvalitní průmyslový celokovový vertikální rotační chapač je předností tohoto šicího stroje Tipmatic 1035. Standardem je poloautomatické šití knoflíkové dírky ve 4 krocích. Tomuto šicímu stroji nechybí ani plynule nastavitelná délka stehu a mechanický navlékač nitě do jehly. Šicí stroje Gritzner se vyznačují velmi tichým chodem. Jedná se o šicí stroj, jehož předností je silný průpich, to znamená, že je ideální pro šití nejen tenkých, ale i silných materiálů vč. rifloviny, montérkoviny apod. ve více vrstvách.

Rozdíly mezi šicím strojem Gritzner Tipmatic 1035 a Gritzner Tipmatic 6122: Tipmatic 6122 má navíc- více šicích programů- plynule nastavitelná šířka stehu- z toho vyplývá více poloh jehly vpravo a vlevo libovolně volitelné voličem šířky stehu- pozlacený chapač, což zajišťuje delší životnost při častém používání

Šicí stroje Gritzner Tipmatic jsou vhodné i pro pravidelné denní vícehodinové zatížení a zvládají skvěle a kvalitně šití jak velmi lehkých látek, tak silných látek, a to i ve více vrstvách u rifloviny či koženky! Speciální rotační chapač, který je používán v průmyslových šicích strojích, zajišťuje kvalitní a bezproblémové šití.

 • 31 šicích programů (stehy základní, elastické (strečové), overlockové, ozdobné, čtyřkrokové šití knoflíkové dirky
 • Jednoduchá volba stehu díky systému "Easy Select a rdquo;. Stačí si vybrat a šít
 • Ideální steh pro jakoukoliv práci, včetně ozdobných stehů!
 • Šití bez potřeby posouvání látky! Pro snadné prošívání, šití a látání.
 • Prošívací síla se nemění ani při pomalém šití silných látek nebo prošívání několika vrstev.
 • Vysoký zdvih přítlačné patky! Pro šití, quiltování a látání – díky velmi vysokému zdvihu je možné šít i silné látky a několik vrstev.
 • Nastavitelná šířka a délka stehu (šířka až 5,5 mm, délka až 6,0 m).
 • Dokonalé knoflíkové dírky – téměř bez práce a v jakékoliv délce.
 • Rychlé přišívání knoflíků
 • Zpětný chod pro zapošívání.
 • Mimořádně štíhlé volné rameno k šití rukávů, nohavic, výstřihů a dalších dutých tvarů.

Polohovatelná jehla! Velký počet poloh pro přesné prošívání švů. Navíjení přes jehlu! Odpadá potřeba opětovného navlékání nitě. Jakmile je cívka plná, navíjení se automaticky zastaví. Odstřihovač nití – snadno přístupný díky vhodnému umístění na boku stroje. Snadná výměna přítlačné patky a stehové desky pomocí rychloupínacího systému "Snap-on a rdquo;. Dva kolíky cívky – sklápěcí kolík hlavní cívky usnadňuje nasazování nitě. Přídavný kolík umožňuje šití dvojitou jehlou. Vestavěné osvětlení – žárovka je umístěna tak, aby nesvítila do očí a přitom dokonale osvětlovala celou pracovní plochu. Praktická vyjímatelná krabička na příslušenství – všechno příslušenství můžete mít vždy po ruce. Přenosný kufřík – pro úschovu stroje, když se nepoužívá. Vestavěný navlékač pro snadné navlékání nitě. Už se nemusíte ztrácet čas hledáním ouška jehly. Látací patka a patka pro quiltování a šití bez posunování látky. Patka pro rolovací lemování a ozdobný steh. Speciální krabička na příslušenství s přihrádkami pro jednotlivé pomůcky. hmotnost 7,4kg Zvláštní ozdobné a výšivkové stehy Bohaté příslušenství stroje obsahuje : pevný plastový kufr, standardní přítlačná patka, vodicí pravítko, průhledná patka, patka neviditelného stehu, patka pro našívání zipů, patka pro šití knoflíkových dírek, látací patka, lemovací patka, vyšívací patka, overlocková patka.